Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Bursa’nın her noktasına 7/24 profesyonel elektrik çözüm hizmeti vermekteyiz.

elekrik-ariza-servis
Elektrik Tesisat Hizmetleri
Bursada  ev,iş yeri ,ofis mağaza ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ekip ve ekipmana sahibiz, elektrik tesisatını yaptığımız tüm yerler bir sene garanti bünyesindedir
Topraklama-Kablosu-cekimi
Topraklama Kablosu 
Topraklama Kablosu: YG, OG ve AG tesislerinde topraklama yapılır. Toprağa yerleştirilen bakır levha veya bakır elektrot toprağa gömülerek nizami olarak topraklama  yapılarak gömülür.
Ups-Kablosu Doseme-ve-montaj
Ups Kablosu Döşeme Ve Montaj
Elektrik ile alakalı tüm sorun ve problemlerinize çok daha kolay çözüm bulabilmeniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.
CCTV-Kamera Montaj-ve-kurulumu
CCTV Kamera Montaj Ve Kurulumu
Güvenlik kamera sistemleri; kendimizi veya ailemiz ile çalışanlarımızı özellikle biz orda olmadığımızda korumanın en önemli yollarından biridir.
Telefon-Kablosu
Telefon Kablosu
Telefon kablosu ile alakalı tüm sorun ve problemlerinize çok daha kolay çözüm bulabilmeniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.
Data-internet-kablosu
Data Internet Kablosu
Data İnternet kablosu ile alakalı tüm sorun ve problemlerinize çok daha kolay çözüm bulabilmeniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.
gaz-dedektoru
Gaz Dedektörü
Gaz kaçak dedektörü, tutuşabilir gazları erken algılama sistemine sahip bağımsız bir cihazdır. İç mekandaki gaz sızıntısının yoğunluğunu ölçmek için tasarlanmıştır.
Stor-Perde-montaji
Stor Perde Montajı

Ülkemizde en çok tercih edilen ve uygulanan yöntem stor perdenin tavana montajıdır. Bunun da en kolay yöntemi “Korniş Aparatı” kullanarak montaj yapmaktır.

tv-montaji
Tv Montajı
TV’nin düşmesini önlemek için kurulum talimatları izlenerek TV tabana/duvara güvenli bir şekilde bağlanmalıdır. TV’nin devrilmesi, titremesi veya sallanması yaralanmalara yol açabilir.
Aydınlatma-tesisati
Aydınlatma Tesisatı
Aydınlatma tesisatı, adından da anlaşılabileceği üzere bulunduğumuz ortamları aydınlatmak için kullanılan güneş ışığı dışındaki aydınlatma ürünlerini kapsayan sistemlerdir.
sigorta-degisimi
Kombi Sigorta Bağlantıları
Örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek
elektrik-sistemleri
Avize Montajı
Örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek metin örnek
pano-degisim-sistemleri
Elektrik Sayaç Panosu Değişimi / Yenileme
Elektriğin binaya/tesise en güvenli ve verimli şekilde dağıtılması için dağıtım ve iletimde kullanılan elemanların bir arada bulunduğu kabin “Elektrik panosu” olarak tanımlanır.
pano-sistemleri
Pano Montajı Ve Bakımı
Elektriğin binaya/tesise en güvenli ve verimli şekilde dağıtılması için dağıtım ve iletimde kullanılan elemanların bir arada bulunduğu kabin “Elektrik panosu” olarak tanımlanır.
bina-ariza
Priz Tesisatı
Elektrik akımı almak için fişin sokulduğu yuvaya priz adı verilir. Bir başka deyişle elektrikli cihazlara, bir elektrik devresinden bir fiş aracılığı ile enerji alınmasını sağlayan araçtır.
ses-sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemi
Genel seslendirme ve acil anons sistemi kurulduğu her işletmede olası tehlike anında işletme içinde bulunan herkesin doğru ve seri şekilde tahliye edilmesi ve bilgilendirilmesini sağlamak için müzik ve siren yayınlarının yapılmasına olanak sağlayan sistemlerdir.
zayif-akim
Zayıf Akım Dağıtım Sistemleri
Zayıf akım, elektrik tesisatında; telefon, zil, anten ve yangın alarm sistemi gibi cihazları çalıştırmak için kullanılan, düşük gerilime sahip kaynaklara verilen isimdir. Zayıf akım sistemleri tesisatının gerilimi düşük olduğundan çarpma riski yoktur.
yangin-ihbar-sistemleri
Yangın İhbar Sistemi
Yangın alarm sistemi, olası bir yangın tehlikesini veya bir yangın başlangıcını tespit ederek ikaz sistemlerini devreye sokan alarm sistemidir.
alarm-sistemleri
Güvenlik İhbar Sistemi
Yangın Alarm sistemleri, olası bir yangını başlangıç anında tespit ederek uyarı elemanları ile ilgili birimlere müdahale şansı sağlayan, söndürme sistemlerini değişik algılama elemanları aracılığıyla ikaz etmek suretiyle, tehlikeli olabilecek birimleri devre dışı bırakarak yerleşkenin tahliyesi için süre kazandıran sistemler bütününe verilen jenerik isimdir.
kartli-gecis
Kartlı Geçiş Access Sistemi
Kartlı geçiş sistemleri; kişilere verilen kart ve bu kartları okuyarak kişilerin, çalışanların, ziyaretçilerin ya da otoparka giriş sağlayan araçların giriş-çıkış saatlerini kayıt altına alan turnike, kapı ya da bariyerlerin açılıp kapanmasını sağlayan okuyucu sistemlerdir.
diafon-sistemleri
Diafon Sistemi
Konuşmanın sona ermesinden sonra da diafon otomatik kapanır. Diafon modelleri, kullanım yerine (iş yeri, apartman, taksi durağı vb.) ve ihtiyaca göre çeşitlilik gösterebilmektedir

Nasıl Çalışıyoruz?

1.

Keşif & Gözlem

Öncelikle yapılmak istenen iş öncesi keşif ve gözlem yaparak planlama yapılmaktadır.
2.

Çözüm ve Anlaşma

Planlamadan sonra fiyat teklifi ve yapılacaklar anlatılıp anlaşma yapılmaktadır.
3.

Uygulama

Her şey tamamlandıktan sonra yapılmak istenen iş için uygulama çalışması başlamaktadır.

İLETİŞİM

Detaylı Bilgi Ve iletişim

Whatsapp Mesaj
Hemen Ara